تبلیغات

صدا و نویز دلیل عدم پخش برنامه دورهمی کتایون ریاحی و حامد همایون + عکس

برنامه دورهمی کتایون ریاحی و حامد همایون

برنامه دورهمی یکی از پرطرفدارترین برنامه های صدا و سیما در ایران شده است که با تلنگری به سمت حاشیه میرود .

با اینکه مهران مدیری در اولین قسمت از برنامه دورهمی 3 با اشاره به حواشی ایجاد شده برای برنامه دورهمی از شایعات بی اساس گفت باز هم هر روز شاهد شایعات بسیاری در مورد این برنامه هستیم .

صدا و نویز دلیل عدم پخش برنامه دورهمی کتایون ریاحی و حامد همایون + عکس

تیپ کتایون ریاحی در برنامه دورهمی

برنامه دورهمی ویژه روز زن که پنج شنبه شب تاریخ 17 اسفند 1396 قرار بود با حضور کتایون ریاحی بازیگر زن ایرانی و حامد همایون خواننده پرطرفدار ایرانی پخش گردد به دلیل مشکلاتی پخش نشد .

عدم پخش برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون سر و صدای بسیاری به پا کرده است که شایعات بسیاری را در پی داشته است .

یکی از بزرگترین شایعات در مورد پخش نشدن این برنامه لباس کتایون ریاحی بوده است که در برخی از کانال ها و رسانه ها در فضای مجازی پخش شده است .

بر طبق این اخبار گفته شده است که دلیل پخش نشدن برنامه دورهمی تیپ کتایون ریاحی در برنامه دورهمی بوده است که در آخرین لحظات از پخش این برنامه جلوگیری شده است .

در واکنش به این اخبار کتایون ریاحی نیز واکنشی نشان داده و از پخش نشدن برنامه دورهمی به خاطر لباسش گلایه کرده است .

صفحه رسمی برنامه دورهمی در واکنش به پخش نشدن برنامه دورهمی دیشب با انتشار عکسی از تغییر در کنداکتور شبکه نسیم و احتمال پخش این برنامه در جمعه شب خبر داد .

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم نیز در واکنش به عدم پخش برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی گفت : دورهمی با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون به دلیل مشکل صدا و نویزی که در برنامه وجود داشت، به پخش نرسید و این مشکل هنوز هم برطرف نشده است.

وی افزود: این قسمت از برنامه دورهمی امشب پخش نخواهد شد و به روزهای آینده موکول می شود.

صدا و نویز دلیل عدم پخش برنامه دورهمی کتایون ریاحی و حامد همایون + عکس

کتایون ریاحی و حامد همایون در برنامه دورهمی

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره مهمانان امشب این برنامه گفت: احتمال می رود امشب برنامه دورهمی با حضور پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر روی آنتن برود.

با اینکه هنوز دقیقا در مورد دلیل عدم پخش برنامه دورهمی کتایون ریاحی و حامد همایون نقلی از مسئولین این برنامه به صراحت بیان نشده اما عدم پخش برنامه بخاطر تیپ لباسی بسیار بعید به نظر میرسد .

اول اینکه اگر با عکس هایی که از لباس کتایون ریاحی در این برنامه منتشر شده است هیچ موردی در لباس های وی دیده نمیشود که دلیل بر عدم پخش برنامه دورهمی گردد .

دوم اینکه شبکه نسیم بارها این برنامه را تبلیغ کرده بوده و حتی تا لحظات آخر کانال رسمی دورهمی هم بر پخش مصر بوده است که بعید است که ناظرین تا ساعات آخر لباس کتایون ریاحی را ندیده باشند .

باز هم نمیتوان دقیق نظر داد اما به راحتی نباید دامن به شایعات زد و بهتر است کمی به جای قضاوت ، تامل کنیم که آیا دلیل اعلام شده ارزش فکر کردن دارد یا خیر .

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار