About

This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.

3 دیدگاه برای «About»

 • مهر ۱۴, ۱۳۹۷ در t ۷:۲۳ ق.ظ
  Permalink

  باتشکر و سپاس فراوان از شما عزیزانّ هرکجا که یک ایرانی به یکی از مسئولان اعتراض کند .آنهم از نزدیکان سیاسی آقای شریعتمداری باشد سریعا بهتان ضدانقلاب به اوچسبانده میشود .بازهم جواب ما همان است که گفتیم و به ذوق جنابعالی خوش نیامد. زمانی که من میبینم یک جوان ایرانی داخل سطل زباله دنبال سیر کردن شکم خود است؟ بله چراغی که بر خانه حلال است بر مسجد حرام است؟ چگونه به خود اجازه میدهي پول این ملت بدبخت تو جیب لبنانی و عراقی ويمني برود ملتی که نان شب ندارد انرژی هسته‌ای میخواد چکار شما شکمتان سیر است؟ جای گرم نرم ميخوابي بچه شما با شکم سیر در منزل آنچنانی بزرگ میشود باز هم اگر شما لنگ یمنی ببندید ما عریان پشت سر شما آماده نبردیم.

  پاسخ دادن
  • مهر ۱۵, ۱۳۹۷ در t ۳:۵۵ ق.ظ
   Permalink

   دوست عزیزم سلام ، این پایگاه یک وبسایت هوشمند است و مطالب به انعکاس و عیناٌ از خبرگزاری های داخلی برداشته و منتشر می گردد ، لذا مطالب و عناوین مربوطه الزاما نقطه نظر و دیدگاه صاحبان این سایت نیست ، علاوه بر آن که بنده به عنوان مدیریت پایگاه هیچ آشنایی با آقایان و آقازاده ها و شریعتمداری ها نداشته و ندارم ، این پایگاه کاملاٌ مستقل و مردم نهاد است ، با بودجه شخصی راه اندازی شده و به هیچ گروه ، حزب ، نهاد ، سازمان ، ارگان یا جریانی وابستگی نداشته و ندارد .
   هزینه های پایگاه از سمت مدیریت و کاملاٌ شخصی پرداخته می شود و از همه مهم تر ، بنده به عنوان مدیریت این سایت نه مرفه بی دردم ، نه خانه آنچنانی دارم ، سالهاست قصد ازدواج دارم اما توان مالی و شرایط این سنت نبوی را نداشته و ندارم ، طبیعتا فرزندی هم ندارم …..

   خواهشاً بدون شناخت متهم نکنید ، خواهشاً همه مردم یا همه مسئولین را به یک گروه نبندید ، همه جا خوب هست ، بد هست ، با ایمان و جوانمرد و عیار هست ، دزد و راهزن عیاش هست ، مسئولین هم از دل این اجتماع هستند ، اگر شما همه را یکی می بینی ، اشتباه بزرگی است ، وسیع تر نگاه کنی همه ایرانیان را نیز همانطور خواهی دید ، انگشتان دست هیچ یک مانند دیگری نیستند ….

   پاسخ دادن
 • آبان ۱۹, ۱۳۹۷ در t ۱۱:۵۲ ب.ظ
  Permalink

  مسئولین و دست اندرکاران وب سایت خوب خبر90 از شما بابت وب سایت خوب و جامعی که را اندازی کردید ، سپاسگزارم ، از وقتی با خبر 90 آشنا شدم اخبار رو فقط از این طریق پیگیری میکنم و نیازی نیست به خبرگزاری های گوناگون هر روز سر بزنم

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *